Послуги, які ми надаємо

Послуга Віддалений офіс

Віддалений офіс

Від 26$ в місяць

Підходить для організації віддаленої роботи співробітників, а також допомагає компаніям швидко розширювати свій бізнес, відкривати нові філії. Детальніше про послугу можна прочитати в описі, а такjж в статті в нашому блозі. Є тест.

Замовити

Бекап

Хмарне резервне копіювання

Від 5$ в місяць

Винос бекапів за межі офісу для підвищення їх надійності. Детальніше про послугу можна прочитати в описі, а також в статті в нашому блозі. Є тест.

Замовити

Оренда виділених серверів

Оренда виділених серверів

Оренда виділених фізичних серверів в надійних дата-центрах Нідерландів, США, Сінгапуру. Висока якість технічної підтримки. Детальніше про послугу можна прочитати в описі, а також в статтях в нашому блозі «Оренда сервера» та «Чому вигідні посередники«.

Замовити

IT-аутсорсинг

IT-аутсорсинг

Від 350грн. в місяць

Передача робіт з підтримки та обслуговування вашої it-інфраструктури в руки наших фахівців. Детальніше про послугу можна прочитати в описі.

Замовити

IP-телефония

IP-телефонія

Від 150$

Створення системи ip-телефонії для організації недорогого зв’язку між співробітниками, філіями та клієнтами підприємства. Детальніше про послугу можна прочитати в описі.

Замовити

Захист інформації та даних

Захист і збереження даних

Від 26$ в місяць

Організація системи захисту даних підприємства, шифрування важливих даних, створення шифрованих каналів зв’язку. Детальніше про послугу можна прочитати в описі.

Замовити

1с в облаке

1С в хмарі

Від 26$ в місяць

Перенесення 1с в захищене місце та організація віддаленого доступу до неї, організація мобільної роботи. Детальніше про послугу можна прочитати в описі.

Замовити

VDS/VPS

VDS/VPS хостинг

Від 7$ в месяц

Розміщуйте сайти на хмарних VDS! Це надійно і просто. Детальніше про послугу можна прочитати в описі.

Замовити

Система моніторингу

Система моніторингу

Від 1$ в місяць за один комп’ютер

Програмний комплекс, який дозволить стежити за працездатністю it-інфраструктури не встаючи зі стільця. Детальніше про послугу можна прочитати в описі.

Замовити

Якщо вам щось потрібно з IT-сфери, але ви не знайшли цього в списку наших послуг – запитайте нас, можливо ми вміємо і це.