Оренда фізичних серверів

usl_arendaОренда виділеного сервера — послуга, в якій в розпорядження користувача надається окремий фізичний сервер. Виділені сервери використовуються для зберігання великих обсягів даних, для розміщення великих ресурсномістких проектів, а також для роботи з додатками, несумісними з системами віртуалізації.

Потужний сервер, що тягне купу завдань підприємства — мрія будь-якого системного адміністратора. Мрія і головний біль, тому що «вибити» кошти на нього у керівництва — завдання не з легких. Та й самі керівники нерідко розуміють необхідність, але бюджет підприємства не дозволяє зробити великі витрати.

І в цьому випадку — оренда виділеного фізичного сервера — кращий вихід з ситуації. Адже вирішиться відразу багато проблем:

  • підприємство отримає необхідну потужність для своєї інфраструктури при невисоких витратах;
  • технічне обслуговування і підтримка фізичної працездатності сервера ляже на технічну підтримку провайдера хмарних рішень;
  • знизяться витрати на програмне забезпечення — адже його теж в такому випадку можна буде взяти в оренду;
  • не буде необхідності виділяти окреме місце для великого сервера;
  • знизяться витрати на електроенергію, адже ця велика потужна коробка «жере» дуже багато.

 
Ми пропонуємо в оренду сучасні продуктивні сервери. У нас завжди є в наявності сервери різних конфігурацій з оптимальним співвідношенням «продуктивність — надійність — ціна». Для клієнтів, що пред’являють особливі вимоги до орендованого обладнання, передбачена можливість самостійного формування конфігурації.

Виділені сервери розміщуються в надійних сучасних дата-центрах в Голандії та США. Дата-центр гарантує стабільне електроживлення, якісну зв’язність, резервування каналів зв’язку. Перед здачею клієнтові всі сервери проходять перевірку якості та тестування. Моніторинг роботи виділених серверів здійснюється в режимі 24/7; всі технічні проблеми вирішуються в найкоротші терміни. А то, що сервери знаходяться поза межами нашої країни — дає багато додаткових переваг: це і захист від крадіжки, захист від вилучення серверів за судовими рішеннями, захист від примх нашого законодавства.

Більш повну інформацію про виділені фізичних серверах можна отримати тут.

Способи оплати наших послуг.

Роблячи замовлення, ви підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з нашим договором-офертою та регламентом оплати.

Якщо у вас виникли питання, то можна зв’язатися з нами будь-яким з доступних способів.
 
Звертайтеся і ми обов’язково вам допоможемо.