Відгуки

Все виконано дуже швидко та якісно. Приємно працювати з такими людьми. Дякуємо.

Швецова О.А. та Лавренюк Ю.А., директора інтернет-магазину l-shop.ua

ПрАТ «БЕТОНМАШ», провідний виробник будівельної техніки в Східній Європі, має філіально-складську мережу з відстанню від виробничої бази від 700 до 2000 кілометрів. Для вирішення комунікативних питань між зовнішнім середовищем і внутрішнім виробничим процесом, компанією IT24 була організована телефонна мережа. Дана технологія дозволила скоммутіровать внутрішню АТС підприємства з мобільними і стаціонарними телефонами кожного, задіяного в процесі співробітника. Це призвело до збільшення швидкості вирішення виникаючих питань, а також до якісного зниження витрат на телефонні переговори.

У маркетинговому плані дана технологія дозволяє не втрачати жодного дзвінка від потенційних або існуючих споживачів.

Супровід, що надається компанією IT24, дозволяє бути впевненим у збереженні інформаційних потоків та комерційної таємниці.

Звягинцев А.А., заст. генерального директора ПрАТ «БЕТОНМАШ»

Наша компанія займається підтримкою клієнтів по продуктам 1С. Для нас дуже важливо обробляти вхідні дзвінки, щоб оперативно консультувати клієнтів і надавати необхідну допомогу. Питання телефонії виникало давно, але кожен раз ми відкладали, нам здавалося, що це складно, а бюджети були незрозумілі.

Але ми помилялися, завдання виявилося розв’язуваним. І все завдяки фахівцям компанії IT24, які реалізували наш запит в максимально короткі терміни, допомогли визначитися з вимогами до системи телефонії, щоб отримати саме те, що потрібно нашій компанії.

Наша робота помітно покращилась, ми отримали в розпорядження чудові функції:

  • можливість підключити софтфон і користуватися гарнітурою — дуже зручно для програмістів і консультантів;
  • загальні вхідні номери для всіх співробітників, і тих, хто працює в офісі і тих, хто перебуває поза офісом;
  • історія дзвінків, доступна через веб-інтерфейс, дозволяє побачити і прослухати все діалоги, які велися, побачити тих, хто дзвонив нам і не отримав відповідь.

Це виводить обслуговування клієнтів на новий рівень.

І, що найважливіше, поліпшення можливостей для зв’язку відзначили не тільки ми, а й наші клієнти!

Дякуємо, IT24. З вами приємно працювати!

Топал А.Г., директор IT4B

gadgetotzv800

Я звернувся в компанію IT24 з питанням створення системи ip-телефонії. У нас до цього була своя система, яку будував непрофесіонал. Вона часто погано працювала: не завжди записувалися розмови, не працювало перемикання дзвінків всередині офісу, періодично не спрацьовував вибір відділу в голосовому меню. Дзвінків в день нам надходить багато, тому виникла необхідність переробити все, по суті, з нуля, щоб позбутися проблем і перейти до повноцінної роботи.

Ще однією з моїх вимог було те, що роботи потрібно було проводити в неробочий час, щоб не губилися дзвінки і клієнти.

І за одну ніч фахівці компанії IT24 зробили все необхідне. Ще ввечері ми йшли додому від старої, «глючной» телефонії, а вранці вже прийшли до нової, поліпшеної системі. Внутрішня номерна структура не змінилася, але якість самої роботи змінилася кардинально. Ми отримали зрозумілий інтерфейс, голосове меню, вибір відділів, перевод дзвінків, справно працюючий запис розмов і інші, додаткові функції, які були неможливі раніше. Наприклад, режим конференції і режим тренера. Компанія IT24 подбала також і про безпеку, внісши всі необхідні настройки і редагування для захисту від несанкціонованого доступу до телефонії.

Крім відмінно працюючої і захищеної системи мене також дуже порадувала чітка і зрозуміла документація, яка доповнювала виконану роботу.

Дякую вам за професійний і якісний підхід!

Олександр Антоненко, директор www.gadgetmag.com.ua

otz_delvest

Хочемо подякувати за співпрацю компанію IT24.

На початку 2015 року перед нашою компанією постало завдання — організувати віддалений доступ до бази 1с.

Пошук привів до компанії з зрозумілим описом послуг та можливістю замовлення безкоштовного тестового доступу. Це і визначило наш вибір на користь компанії IT24. Підключення віддаленого доступу пройшло успішно в найкоротші терміни. І з цього моменту, ось уже більше півроку ми співпрацюємо з Вами. Також хочемо подякувати за постійну технічну підтримку і організацію резервного копіювання інформаційних даних нашої компанії.

Озираючись на минулі півроку роботи можна сказати наступне: співпраця з Вами — це стабільність і надійність бізнесу.

Дякую, продовжуйте і далі радувати нас якісним сервісом!

Стратійчук І.А., директор ТОВ «Дельвест»

Хочу подякувати IT24 за якісне обслуговування і швидке реагування на виникаючі питання.

Дякую!

Євген, керівник компанії технозони

У 2010 році, коли звільнився наш системний адміністратор, нам порадили звернутися до компанії IT24. Скажу відразу — до аутсорсингу завжди палав негативом. Скриплячи серцем погодився на зустріч з керівництвом компанії і … Або це був гіпноз, або дуже смачний чай, але я погодився на місяць співпраці. Спробувати …

І ось уже більше п’яти років як ми «пробуємо», та все ніяк не напробуемся. Все відмінно!

Спасибі за це моєму другові Олексію, який вказав на IT24, а також директору компанії Альберту і його команді.

Володимир Кононов, компанія Інтелект

Співпрацюємо трохи більше 3-х років. Аутсорсинг, ip-телефонія, тепер ось ще й в віддалений офіс перебралися. Завжди швидко. Завжди якісно.

Дякую!

Миколай, компанія Гелас