Наша команда

2856542558_05c236a5b5_bВаш бізнес — наша підтримка.

Наша компанія вже давно успішно здійснює технічну підтримку малого та середнього бізнесу. Більше 17 років ми працюємо на цьому ринку.

Ми починали з малого і з кожним клієнтом, кожним замовленням, кожним роком зростали. Росли не тільки і не стільки в кількісному відношенні, а більше в якісному. Кожен новий клієнт, кожне нове замовлення ставили перед нами нові завдання. Вони бували і легкі, і важкі, дуже важкі, часом вирішення проблем займало кілька безсонних діб, але ми не зупинялися та йшли далі.

Ми ніколи не боялися проблем. Кожна проблема, кожна задача — це завжди новий виклик і завжди новий досвід. Той досвід, який в подальшому допомагає рости далі і більш якісно обслуговувати клієнтів. Той досвід, який дозволяє краще розуміти ваші потреби, дозволяє знати саме те, що потрібно вам. Той досвід, який нерідко дозволяє бути на крок попереду.

Не будемо брехати і говорити, що ми завжди на крок попереду. Це не так. Траплялося різне. Були збої і помилки. Але ми не боїмося їх. Тому що вміємо вирішувати їх в найкоротші терміни, зводячи до мінімуму можливі втрати та простої.

І все це можливо не тільки завдяки накопиченому досвіду, але і завдяки всім членам нашої команди. Наші співробітники — унікальні фахівці, які крім суворого відбору, пройшли ще вогонь, воду і мідні труби. Вони навчені всім необхідним навичкам ведення боротьби з комп’ютерними напастями, завжди готові вступити з ними в сутичку і вийти переможцем.

З причини того, що наша команда унікальна, нам доводиться йти на різні запобіжні заходи. Тому всі фахівці замкнені в секретному місці під назвою «Бункер», про який знають лише деякі вибрані, а доступ до нього мають взагалі одиниці. Але не турбуйтеся, їх там добре годують, стежать за здоров’ям і ніколи не б’ють по голові.

Адже голова — наш найголовніший інструмент.