Віддалений офіс — порятунок вашого бізнесу

  • До вас в офіс прийшли з обшуком?
  • Комп’ютери вилучили контролюючі органи?
  • Конкуренти мають доступ до конфіденційної інформації?
  • База даних продуктів втрачена в результаті крадіжки?
  • Програмний збій знищив звіт на 50 сторінок, який потрібно здавати вже сьогодні?

 

 

Забудьте про страхи, замовте «Віддалений офіс»

Замовити

Віддалений офіс — це

  • Захист (Всі дані зберігаються на віддалених серверах за межами нашої країни і до них не може бути застосована українська юрисдикція, не страшні крадіжки і танки)
  • Надійність (Робота в «Віддаленому офісі» відбувається через захищені канали зв’язку, що виключає її перехоплення)
  • Мобільність (Працювати в «Віддаленому офісі» можна з будь-якої точки світу і з будь-якого пристрою, тому якщо у вас вилучили обладнання або закрили доступ до офісу, ви можете продовжити роботу з планшета, мобільного телефону, домашнього комп’ютера співробітника)

Замовити

Як це працює?

Використовуючи офісні комп’ютери, планшети, інші мобільні пристрої, працівники підключаються до віддаленого робочого столу, який розташований далеко за межами нашої країни. У підсумку — вони отримують повноцінне робоче середовище, яке їм добре знайоме. 1С, корпоративна пошта, офісні додатки, спеціалізоване ПО  — все прекрасно працює в цьому середовищі. Немає необхідності перенавчати персонал та витрачати кошти і час на переобладнання.

Віддалений офіс на планшеті

Як виглядає робота в «Віддаленому офісі» на планшеті під управлінням OS Android.

Замовити

Сумніваєтеся? Спробуйте!

Замовте безкоштовно тестовий доступ, спробуйте всі можливості «Видаленого офісу» самі!

Тест

При замовленні будь-якого тарифного плану на 3 місяці знижка 2%, на 6 місяців — 4%, на 12 місяців — 7%.

Термін оплати прив’язаний до 1 числа календарного місяця. Мінімальний термін замовлення — 1 календарний місяць плюс залишок днів у місяці замовлення.

Замовити

Додаткова інформація

Заказать

Що кажуть експерти:

Як захистити бізнес?

В останні дні все частіше надходять тривожні дзвінки від потенційних клієнтів, які зіткнулися з необгрунтованими перевірками податковою поліцією та ін. Суспільно небезпечними службами. […] В даній статті хочу описати кілька простих правил превентивного захисту від свавілля контролюючих органів.

[…]

По-друге, встановіть чітке обмеження доступу до даних та документів з боку співробітників. Замініть всі фізичні робочі місця співробітників (комп’ютери) на термінали, розташовані на серверах за межами України і встановіть подвійний контроль доступу до даних терміналів. Всю бухгалтерію 1С також перенесіть на віддалений сервер за межами України, зареєстрований на третю особу, що не афілійована з вашою компанією. Це дозволить вам в разі вилучення терміналів з офісу вже через кілька годин почати діяльність в новому місці без втрати інформації. Саму бухгалтерію передайте на аутсорсинг бухгалтерської компанії.

По-третє, телефонні лінії переведіть на сип-обслуговування. Встановіть в офісі кілька прихованих веб-камер з записом на віддалений сервер, що знаходиться також за межами України. Впровадити чіткий контроль доступу до офісного приміщення. На робочих місцях співробітників встановіть правило «білого аркуша», тобто весь документообіг повинен вестися на віддаленому сервері. Також виділіть окрему зону для особистих речей співробітників за межами робочого простору. Таким чином, на робочому місці співробітника не повинно бути мобільних телефонів, наявних засобів, флешок, блокнотів, сумок, ноутбуків і т.п.
[…]

Сергій Креймер, фінансовий консультант, аналітик банківського сектора, підприємець та журналіст. https://minfin.com.ua/blogs/sergejkrejmer/61627/

Замовити

Роблячи замовлення, ви підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з нашим договором-офертою та регламентом оплати.