Система моніторингу

Які переваги надасть вашій компанії наша система?

  • Зведення до мінімуму кількості та часу простоїв, що знизить грошові втрати;
  • Просте управління it-інфраструктурою будь-якої складності;
  • Легке планування витрат на модернізацію та заміну обладнання, на подальший розвиток it-інфраструктури;
  • Підвищення взаєморозуміння між технічними фахівцями і керівництвом. Система проста в освоєнні, і керівники зможуть стежити за тим, як працюють їхні технічні фахівці і будуть розуміти, який обсяг роботи вони виконують.

Система управління it-інфраструктурою «Помічник» складається з наступних модулів:

  • Модуль моніторингу
  • Модуль хелпдеска
  • Модуль резервного копіювання

Кожен модуль виконує певні функції:

help.monМоніторинг – головний модуль комплексу, який контролює весь робочий процес підприємства. Він стежить за тисячами параметрів офісу, знає скільки вільного місця на будь-якому з жорстких дисків підприємства, знає поіменно всі запущені процеси на сервері, контролює набір програмного забезпечення на комп’ютерах та багато іншого. Немає нічого, що могло б сховатися від його довгих рук. Також він вміє попереджати нас про можливі проблеми, коли показники помилок наближаються до порогових.

help.helpХелпдеск – модуль спілкування техпідтримки з іншими співробітниками підприємства. Всі проблеми, помилки, збої — вносяться сюди, а технічні фахівці їх відстежують і вирішують. Записи вносяться як співробітниками, так і модулем «Моніторинг». Якщо які-небудь параметри досягли граничних значень, то він повідомляє про цю проблему в хелпдеск.

help.backБекап – відповідає за збереження даних. Завдяки цьому модулю резервне копіювання проводиться своєчасно і без необхідності постійного контролю. Цей модуль має функцію самоконтролю, яка стежить, щоб процес йшов без помилок. І тільки при виникненні проблем — відбувається оповіщення технічних фахівців.

Отримайте в своє розпорядження інструмент, який дозволить відчути себе it-суперменом.

Adobe Acrobat Reader
Завантажити повну презентацію нашої системи в форматі pdf.