Зупиніться! Досить бездумних покупок!

Ви знаєте, що сьогодні Всесвітній день відмови від покупок? Так, саме у Чорну П’ятницю, і саме тому.

Головна ідея цього дня звернути нашу увагу на те, що надмірне споживання є небезпечним. Завдяки розпродажам та акціям ми купуємо багато непотрібних і навіть безкорисних речей, або беремо щось із надлишком, а потім викидаємо, так і не використавши. День відмови від покупок закликає замислитись про це.

Також, організатори дня рекомендують звернути увагу і на повсякденні витрати та покупки. Звичайно, деяких витрат не можна уникнути, але можна витрачати розумно. Наприклад, одяг нам потрібний, але чи варто купувати 28 пар літніх штанів чи суконь?

Це стосується й витрат для бізнесу. Можна придбати потужний сервер в офіс, витратити гроші на обладнання місця його розміщення, на електроенергію, знайти спеціаліста, який стежитиме за ним. Але чи це розумно, якщо можна орендувати сервер у хмарі? Стільки одразу супутніх витрат відпадає. Електроенергія, місце під сервер, спеціаліст…

Втім, тут вирішуйте самі, це лише інформація для роздумів. До речі, сьогодні ще й Всесвітній день інформації 🙂 Тож наша інформація про розумні витрати сьогодні особливо актуальна. 🙂

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!