Заморозьте курс долара

Економіку лихоманить. Долар/євро постійно “зростають”. Усі ціни, прив’язані до них, також не стоять на місці. Рахунки ви сплачуєте у гривнях, але їхня вартість прив’язана до курсу валют. У нас так само, бо ми працюємо з європейським дата-центром. Тому при збільшенні курсу сума оплати за послуги піднімається.

На жаль, ми не можемо вплинути на цей процес, але можемо запропонувати вам варіант із “заморозкою” курсу. Для цього нашу послугу необхідно сплатити на тривалий термін – 3, 6, 12 місяців. Тоді протягом оплаченого терміну ви зафіксуєте курс. Найближчим часом ситуація не покращиться, тому ви точно заощадите. Крім того, ви ще додатково отримаєте знижку на загальну суму. При оплаті на 3 місяці – 2% знижки, при оплаті на 6 – 4%, при оплаті на рік – 7%.

Знижки діють на постійній основі та їх можна отримати для наступних послуг:

Віддалений офіс — робота в захищеному середовищі, що забезпечує стабільність роботи, збереження інформації та її недоступність для сторонніх (https://www.it24.co.ua/office)

Фізичні сервера  — Потужні сервери для будь-яких цілей, дата-центр преміум класу в Нідерландах, SLA 99,9%, відмінна зв’язність з Україною і лояльне законодавство (https://www.it24.co.ua/server)

Хмарний бекап — Регулярне автоматичне копіювання робочої інформації в хмарне сховище, що значно знижує ризики втрати даних (https://www.it24.co.ua/backup)

Корпоративна пошта — пошта на вашому домені, зручний веб-інтерфейс, просте налаштування, антиспам та шифрування. (https://www.it24.co.ua/mail)

Бажаєте заморозити курс долара? Напишіть відповідь на цей лист або зв’яжіться за контактами, вказаними нижче, і заморозка відбудеться в максимально короткі терміни 🙂 

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!