З Днем системного адміністратора

Сьогодні ми відзначаємо подію світового масштабу – День системного адміністратора. Незважаючи на молодість цього свята (вперше його відзначили у 2000 році), його значення величезне.

Адже системні адміністратори багатоликі та багаторукі. Вони можуть бути і службою комп’ютерного порятунку, приходячи на допомогу бухгалтерам, менеджерам, директорам та іншим, коли вони мають проблеми з комп’ютерами. І службою зв’язку, що забезпечує роботу інтернету та близьких сервісів. І службою безпеки, яка захищає робочу інформацію та стежить за тим, щоб ніхто сторонній її не вкрав. Вони вміють і роблять стільки, що іноді можуть здаватися суперлюдьми.

Але ні, вони такі самі, як і ми. І теж, наприклад, дуже люблять привітання та добрі слова. А на своє свято чекають їх особливо, як ніяк воно лише раз на рік.

Тому обов’язково привітайте всіх знайомих сисадмінів. Скажіть приємні слова. І ми, у свою чергу, також їх вітаємо! Бажаємо найголовнішого – щоб керівництво вас цінувало та завжди виділяло кошти на робочі потреби, і щоб користувачі вас любили, поважали та не натискали те, що не слід!

До речі, у нашій компанії працює чимало чудових системних адміністраторів, які займаються як підтримкою поточних клієнтів, так і завжди готові допомогти новим клієнтам, тому ви також можете їх привітати. Достатньо відповісти на цей лист та написати трохи приємних слів. Вони їх обов’язково побачать.

Зі святом!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!