З днем комп’ютерника!

День закоханих — це добре, але він вже пройшов, а ось чи чули ви про день комп’ютерника?

15 лютого 1946 року було офіційно оголошено про створення першого комп’ютера ENIAC. Комп’ютери існували і раніше, але були або прототипами, або експериментальними пристроями. ENIAC став першим готовим, працюючим комп’ютером.

Ті комп’ютери були величезні, займали цілі кімнати і навіть поверхи, а зараз легко вміщуються в наших кишенях. При цьому вони швидші і потужніші в сотні і тисячі разів, ніж їхні предки. Ноутбуки, планшети, смартфони, навіть розумний годинник — це те, у що еволюціонували багатотонні гіганти середини 40-х років. Тільки подумайте, комп’ютер, який у сотні разів повільніше вашого смарт-годинника, який потребував кіловати енергії, десятки людей обслуговуючого персоналу, а зараз ви спритно керуєте його спадкоємцем за допомогою звичайної програми на телефоні. Чи це не фантастика, чи це не магія?

І все це завдяки комп’ютерникам, які вічно щось змінювали, підкручували, переробляли, переписували, перевіряли… Звичайно вони заслуговують на своє свято та слова подяки.

Вітаємо всіх, хто причетний до цієї магії. Зі святом!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!