Якщо вам кажуть, що це шкідливо — не вірте!

Більшість комп’ютерних порад існує лише для того, щоб ви не розслаблялися і виконували усілякі непотрібні речі. Тому, ми хочемо поділитися з вами справжніми порадами, які можуть вам допомогти набагато краще:

  • Використовуйте тільки легкі і зрозумілі паролі, можна навіть порожні, якщо сервіс це дозволяє. Якщо ні, то обирайте 12345 чи password. Нажаль, зараз дуже багато сервісів стали занадто розумними і їм такі паролі не подобаються. Вони намагаються спочатку зламати вам мізки поки ви вигадуєте паролі, а потім ще й змушують цей пароль запам’ятовувати. Вам це треба? Пишіть на папірці великими літерами пароль, а потім цей папірець покладіть біля комп’ютера на самому видному місці. Або, взагалі, напишіть цей пароль в фейсбуці або твітторі в закріпленому дописі. І ви завжди будете знати де його шукати!
  • Якщо на електронну пошту вам прийшов лист від невідомого адресата, а там ще й вкладений файл — обов’язково подивіться його. 100% це щось дуже важливе та корисне! І, навіть, якщо там буде вірус, в цьому теж немає нічого поганого, бо ваш сисадмин прийде вам на допомогу і все налагодить. Загалом, ще й пройде по офісу, познайомиться з людьми, а то сидить в своїй серверній зовсім один. Він тільки зрадіє такому спілкуванню.
  • Ніколи не робіть резервні копії. Це марне витрачання часу і (головне!) місця на диску. Краще хай там буде музика, фільми та фотографії. Від них більше користі для всіх.
  • Не користуйтеся антивірусами — їх вигадали роботодавці, щоб заборонити працівникам в робочій час дивитися прикольні фото та відео, а також заходити на сайти з приколами. Якщо є можливість, то завжди їх вимикайте, чи ігноруйте їх попередження — ви маєте право хоча б кілька хвилин перепочити від праці.
  • Якщо щось не працює — не звіть одразу на допомогу спеціаліста. Ви самі завжди можете все полагодити, ви бачили як це робити у інтернеті. Та і взагалі, вам краще ж знати, бо це ваш робочий комп’ютер.

Поки досить порад, почніть хоча б з цього, якщо потім буде необхідність, то додамо ще пункти.

P.S. 😂

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!