Як зберегти те, що напрацьовував роками

На жаль, через війну багато хто фізично втратив обладнання, техніку, товар, втратив свої сервери, разом з інформацією, яка на них зберігалася. Погоріло багато паперових документів, яких не було у цифровому вигляді.

До цього трапився COVID-19, який теж був до нас жорстокий, але він показав, що певну частину роботи можна робити віддалено. І тоді втрат буде набагато менше. Хмарні фізичні сервери дозволяють організувати віддалену роботу, зберігати документи за межами України у захищених місцях.

Хоча багато хто тоді думав (та й зараз теж), що це складно та дорого.

А що якщо порівняти витрати на утримання офісу та витрати на хмарний сервер? Може, навпаки, вдасться заощадити, що особливо важливо саме зараз.

Скільки вам коштує клінінг, електроенергія, водопостачання, каналізація, витрати на підтримку внутрішньої офісної мережі, посилена охорона? Набігає помітна сума.

Навіть якщо у вас власний офісний будинок — економія може бути значною. Щоб організувати віддалену роботу для 10-30 співробітників, вистачить сервера за 150-250$ на місяць. А скільки ви витрачаєте на офіс на місяць? Та ж мінімалка прибиральниці може бути такою самою, як і оренда невеликого хмарного сервера.

Є й інші очевидні переваги наших віддалених серверів.

  • Сервери розміщені у Європі. У нього точно не “прилетить”. Всі ваші важливі документи та бухгалтерія – захищені від фізичного знищення.
  • Ви зменшите небезпеку для ваших працівників. Вони працюють з дому, їм не потрібно їхати в офіс, тож ймовірність потрапити під обстріл знижується.
  • Ви сплачуєте оренду, а роботу сервера забезпечує дата-центр (електроенергія, підтримка працездатності, доступність, вирішення апаратних проблем). Якщо потрібно вирішити питання з програмним забезпеченням та налаштуваннями — це оплачується додатково.
  • Ваші співробітники можуть працювати навіть з іншої країни (що дуже важливо, якщо ви не хочете втратити особливо цінних спеціалістів).

Переїзд зі старого фізичного офісу до нового, хмарного – простий і потребує мало часу. А якщо є сумніви, скористайтеся безкоштовним тестовим періодом. До двох тижнів працюйте без оплати та пробуйте, перевіряйте, тестуйте.

Звертайтеся – перевеземо ваш офіс у хмару.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!