Як захистити серце бізнесу

Нещодавно спілкувалися з клієнтом, обговорювали поточну ситуацію. Зараз у бізнесі тяжкі часи, кожен намагається його уберегти від знищення.

Дані, договори, управлінський облік, графіки, бухгалтерська інформація — це серце бізнесу. Якщо воно зупиниться, то нічого не працюватиме. Бізнес помре. Тому серце слід захистити. Особливо зараз. Особливо завжди.

Нинішні події розкрили всі слабкості та показали вразливості. Війна закінчиться, а слабкості так і залишаться, якщо їх не подолати.

Тому й потрібні інструменти для захисту інформації:

  • правильна техпідтримка;
  • захищене середовище для роботи та зберігання документів;
  • регулярне резервне копіювання.

Давайте обговоримо кожен із них.

Правильна техпідтримка — це надійний, налагоджений механізм, кожен елемент якого слідує стандартам і використовує єдиний підхід до вирішення проблем. На кожну з типових проблем є свій “протокол лікування”. Якщо проблема не типова, вона передається на наступний рівень, і її вирішенням займаються інші фахівці. Завдяки цьому вирішення проблем відбувається максимально швидко.

Захищене середовище для роботи та зберігання документів. Це можуть бути як віртуальні, так і фізичні сервера. Найкраще, якщо вони будуть розташовані за кордоном у захищеному європейському дата-центрі. Там набагато надійніше, ніж в Україні, самі розумієте 🙁 Орендуєте сервер, переносите туди всі свої критично важливі сервіси і тим самим забезпечуєте захист від снарядів, прильотів і втрат.

Регулярне резервне копіювання – ще один важливий інструмент захисту інформації. Якщо у вас є актуальна копія всіх потрібних файлів, то ви завжди можете відновити роботу. Після комп’ютерних вірусів, після фізичного знищення носія, після випадкового видалення.

Ідеально, коли ви маєте усі три інструменти, тоді ваша інформація максимально захищена. Але навіть наявність одного з них — це вже великий крок до надійності бізнесу.

Ми готові надати будь-який із цих інструментів у ваше розпорядження. А можемо і всі три одразу 🙂 Звертайтеся за захистом.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!