Як “розігнати” інтернет-магазин.

Зараз прийшов час маленьких інтернет-магазинів. Легко знайти свою нішу, обрати продукти, якими можна торгувати. Можна більшість товару зберігати у власника вдома і десь у торговельному центрі орендувати невелику площу, щоб мати майданчик для оффлайн-продажів.

На початкових етапах, коли магазин не має багато клієнтів та виторгу, всі бази та документацію можна вести в звичайних файлах, збережених на гуглі. Але з ростом, приходить розуміння, що цього замало. Потрібно вести бухгалтерію та розрахунки, мати базу товарів, в якій легко та швидко можна знайти чи є в наявності товар і яка буде доступна в будь-який час і всім співробітникам.

Ключовим моментом є ланцюжок: прийом замовлення, швидкість його обробки, відправлення товару та контроль грошей. Тому багато хто автоматизує ці процеси, зв’язуючи між собою бухгалтерські та логістичні програми.

Все це зібрати у купу допоможе віддалений робочий стіл. Це комп’ютер за кордоном, на який можна інсталювати будь-які потрібні програми і до якого можна підключатися з будь-якого місця через інтернет. За допомогою домашнього комп’ютера, планшета, телефона. Вам співробітник на точці продажу може одразу перевірити наявність товару по базі, а також побачити актуальну ціну. Ви самі будете мати доступ до ваших бухгалтерських документів коли вам буде потрібно. Будь-хто з вас може контролювати процес замовлення на всьому ланцюжку — від його розміщення до отримання клієнтом та зарахування грошей на ваш рахунок. Якщо до цього ви буквально жили своїм бізнесом, не покидаючи місто і не маючи часу на вихідні і відпустки, то тепер ви зможете планувати відпочинок, бо матимете можливість контролювати ваш бізнес навіть знаходячись за кордоном, або подорожуючи Україною.

Невеличкому бізнесу не потрібні захмарні ресурси. Для бази і документів вистачить кілька гігабайтів пам’яті і кілька десятків місця на диску. Саме тому наш початковий тариф (з 2 ядрами, 2ГБ ОЗУ, 50ГБ диску і регулярними резервними копіями), який коштує 38$ на місяць — ідеально вам підійде.

Візьміть його на тестування, на тиждень-два і спробуйте як він працює.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!