Як не схибити у світі сучасних технологій

Сучасні технології помітно покращують нашу роботу, роблять її легшою, завдяки їм ми встигаємо набагато більше, докладаючи менше зусиль. При цьому ми стаємо від них залежними. Немає інтернету — відсутній доступ до бази, немає можливості надіслати документи, ускладнено спілкування з клієнтами та постачальниками. «Барахлить» сервер — стоїть офісна робота. Зламався жорсткий диск – зникли важливі документи. Все тісно взаємопов’язане і навіть невелике порушення цих зв’язків може призвести до досить глобальних наслідків.

Втрата бізнес-інформації помітно б’є по компанії. Потрібно враховувати навіть найменші деталі та намагатися диверсифікувати ризики. Колись для цього вистачало надійних сейфів та охорони, зараз щоб втратити інформацію не обов’язкові пожежі, крадіжки чи стихійного лиха. Достатньо бракованих  комплектуючих на сервері чи глюків програм. Або хакерів.

Регулярні бекапи, шифрування інформації, план аварійного відновлення — це має бути на підприємстві в обов’язковому порядку. Навіть якщо у вас сервер на території підприємства і ви впевнені, що сторонні до нього не дістануться, обов’язково робіть з нього бекапи в захищене хмарне сховище за кордоном.

Пам’ятайте про це. А якщо є питання щодо організації захисту – ми завжди готові проконсультувати та допомогти.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!