Як контролювати зовнішнього бухгалтера

Взяти в штат бухгалтера може бути дуже дорого для маленького підприємства, тому більш логічно та економніше користуватися послугами бухгалтерських аутсорсингових компаній чи зовнішніх бухгалтерів. Але дехто побоюється надавати доступ до своїх документів стороннім і намагається вести бухгалтерію самотужки. Коли в тебе невелика операційна діяльність, можливо таке і підходить, але коли кількість розрахунків зростає — то з’являється більше помилок і прострочок.

Не думайте, що ми хочемо сказати щось погане про аутсорсерів. Навпаки, з нами співпрацює декілька таких компаній, і ми впевнені, що їм можна довірити свою бухгалтерію та документи. Але ж, погодьтеся, набагато краще, коли власник чи керівник контролює доступ. Так надійніше і спокійніше. Це навіть і для аутсорсерів краще, бо тоді вони не відповідають за збереження інформації, а також не змішують документи різних клієнтів, що виключає плутанину.

То як зберегти контроль, але при цьому надати можливість іншим працювати? Найкращий варіант — віддалений сервер з програмами обліку. Аутсорсери зможуть мати до нього доступ зі своїх робочих місць і вести вашу бухгалтерію. При цьому у вас залишиться повний контроль.

Додатково ви отримаєте надійний захист від втрат інформації, а також мобільність, бо будете мати можливість підключатися до роботи з будь-якого місця.

Цікаво як це працює? Тоді зв’яжіться з нами, ми продемонструємо роботу віддаленого сервера і дамо його вам потестувати на пару тижнів. Пишіть, дзвоніть, чекаємо!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!