У вас є гугл пошта і ви шукаєте альтернативу? Читайте далі.

Багато компаній досі користувалися безкоштовною версією корпоративної пошти G Suit. Але Google планує її відключити і перевести всіх на платну підписку Google Workspace. Крім пошти, туди ще входять додаткові корисні функції, такі як Документи, Календар, Таблиці, Презентації тощо. Це коштуватиме 6$ на місяць за одного користувача. 10 користувачів — це вже 60 $ на місяць. Що може бути для невеликих компаній дуже відчутною сумою. І тоді постає питання, чи потрібні вам ці додаткові функції? Чи користуєтесь ви ними взагалі? Можливо вам вистачить тільки корпоративної пошти? Особливо, якщо так буде дешевше.

Щоправда, сам гугл такий тариф не пропонує. Лише повний комплект.

То що ж робити? Скористайтеся нашою пропозицією. Тільки корпоративна пошта та нічого зайвого. 10$ за 10 поштових скриньок. 1$ за скриньку.

Повний контроль над поштою співробітників через веб-інтерфейс. Додавання, видалення, налаштування обмежень, антиспам. Всі функції, які потрібні для листування та нічого зайвого.

А якщо ви для роботи використовуєте звичайні безкоштовні поштові сервіси (типу gmail, hotmail і т.д.), то вам точно варто звернути увагу на корпоративну пошту.

І ось чому:

  • Ви не можете повністю контролювати скриньку співробітника на безкоштовному сервері. Простий приклад – після звільнення працівника ви втрачаєте доступ до його скриньки, і він може користуватися нею як йому заманеться. Може розсилати листи від імені вашої компанії, може «забрати» частину ваших клієнтів, які не знатимуть про його звільнення. Це велика загроза для бізнесу. Маючи власну корпоративну скриньку – позбавити його такої можливості можна за лічені секунди.
  • Поштовий провайдер не несе жодної відповідальності за роботу скриньок. Якщо сервіс припинить роботу, то ви можете втратити поштову скриньку, до якої прив’язані ваші клієнти, партнери, ваша багаторічна праця.
  • І, погодьтеся, виглядає набагато солідніше, коли у вас у назві скриньки замість gmail.com прописаний ваш власний домен.

До речі, 10$ за 10 скриньок – це наш початковий тариф, є й інші, з більшою кількістю. Перейдіть за посиланням: https://www.it24.co.ua/mail і оберіть найбільш підходящий вам.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!