Теж дістав спам на 14-те? Дізнайтеся, хто у цьому винен.

Ось і настало 14 лютого. День, до якого розсилки та рекламні акції готували нас ще з кінця січня.

«Порадуйте другу половинку, отримайте знижку, налаштуйтесь на романтичний лад» — день за днем ​​атакували наші електронні ящики та месенджери. День усіх закоханих.

Хоча ось що кумедно – сьогодні ще й день комп’ютерника. Свято людей, багато в чому завдяки яким і трапляється таке неподобство. Саме вони вигадали комп’ютерні пристрої, що збирають мегабайти рекламної інформації. Акції та розсилки перекривають будь-яку інформацію про день комп’ютерника.

Можна було б сказати — по заслузі, породили — тож і отримуйте, але є корисні комп’ютерні речі, які переважують все це свавілля. Раніше листи доводилося чекати майже місяцями, а зараз навіть 5 хвилин затримки вважаються чимось надзвичайним. Комп’ютери, мобільні телефони, розумні гаджети, системи миттєвих платежів, інтернет, точне медичне обладнання та ін. — без цього важко уявити сучасний світ. І розвиток продовжується. Завдяки комп’ютерникам. Людям, які закохані у комп’ютери.

Зі святом! Дякуємо за розвиток та рух.

До речі, ми також комп’ютерники. Тому і нас зі святом 🙂

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!