Що б не трапилося — бізнес продовжує працювати

Під час недавнього обстрілу залишки ракети прилетіли на територію одного з наших клієнтів. Добре, що це був ранок та “святкові” дні, тому на території не було співробітників і ніхто не постраждав. А ось із обладнанням вийшло інакше – виробництво було частково знищено.

Наразі клієнт займається відновленням працездатності. І в цьому йому дуже допомагає те, що вся інформація, бази даних, історія роботи з контрагентами, внутрішні документи та листування залишилися цілими завдяки хмарним серверам у Нідерландах. Частіше обладнання “відновити” легше, ніж цю інформацію, яка є серцем бізнесу.

Роботи ще багато, вийти на попередні обсяги вийде не скоро, але вона не стоїть, співпраця з клієнтами триває і підприємство відновлюється. І все це завдяки правильному підходу, який допоміг зберегти критично важливу бізнес-інформацію.

Ми маємо різні рішення для захисту даних, від хмарного резервного копіювання до віртуальних та фізичних серверів у закордонних дата-центрах. Ми готові надати їх вам, налаштувати та перенести інформацію. Пишіть, дзвоніть, чекаємо!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!