Пристосовуємося до нових умов

За нинішніх умов бізнеси, які змогли переїхати – вже працюють. А частина тих, хто не зміг – починають із чистого аркуша. Шукають варіанти, щоб себе убезпечити та захистити.

Але як зараз зрозуміти – де небезпечно, а де можна працювати? Біля лінії фронту точно небезпечно. А ось – центр, столиця, західні області? Як там? Чи може взагалі потрібен бункер? Не будемо сперечатися – у кожного своя думка, свої докази та свій досвід. Але ваші бухгалтери та менеджери можуть працювати з базою і crm віддалено, не обов’язково знаходиться в офісі. Все це може бути доступним через інтернет. Всю важливу інформацію можна розмістити на орендованому сервері (хмарі) у закордонному дата-центрі.

Там точно буде безпечно для даних, тому що:

  • європейський дата-центр — розташування дозволяє не бояться «прильоту» та знищення даних;
  • регулярне резервне копіювання — захищає як від “прильотів”, так і від вірусів, від проблем із устаткуванням, від видалення файлів;
  • шифровані канали доступу – захищають інформацію від перехоплення;
  • стабільна електроенергія — дата-центр має кілька резервних джерел енергії, які дозволяють «протриматися» тривалий час, доки відновлять основний.

Працювати з сервером можна з будь-якого місця, тому ви можете обрати той формат, який буде найбільш безпечним для вас і ваших співробітників.

Такий підхід дозволить вам дистанційно керувати вашим бізнесом. Ви зможете багато контролювати в режимі реального часу.

Існують різні варіанти організації такої роботи. Великі сервери для великих підприємств, маленькі “віртуалки” на 1-5 співробітників. Переносите базу, crm, роздаєте доступи та співробітники можуть працювати віддалено в безпечному режимі.

Ми можемо вам із цим допомогти. Ми так захищаємо клієнтів ще з 14-го року, допомагаємо з переїздом та роботою у хмарі. Бухгалтерська, бізнес-інформація, договори, документи, Медок та багато іншого. Наші сервери розташовані в Нідерландах, у них чудова зв’язність з Україною (та іншими країнами Європи) і висока надійність.

Пишіть нам або дзвоніть, проконсультуємо та перевеземо у хмару у максимально короткі терміни.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!