Навіть Гугл помиляється

Понад півмільйона учасників австралійського пенсійного фонду UniSuper не змогли отримати доступ до своїх облікових записів після того, як Google Cloud випадково видалив хмарний обліковий запис їх фонду. А там були дані вартістю 125 мільярдів доларів.

Генеральний директор UniSuper повідомив учасникам електронною поштою, що інцидент не був ані кібератакою, ані витоком даних, а скоріше за все помилкою Google. Проблему вирішили достатньо швидко, в тому числі завдяки тому, що UniSuper робила додаткові резервні копії за допомогою іншого постачальника послуг. Тож все закінчилося добре.

Ця історія не про те, що Гугл поганий і не треба ним користуватися. Ні в якому разі! Помилки, поломки, “глюки” — бувають зі всіма. Будь-який захист може дати збій. Тому треба бути як UniSuper — робити бекапи як засобами основного постачальника послуг, так і залучати додаткових. Тільки так можливо побудувати надійний захист.

Тож, якщо необхідна допомога з захистом даних (не тільки пенсійних заощаджень 🙂), то звертайтесь до нас!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!