Надійний захист важливих файлів? Він є.

Багато кого лякають комп’ютерні віруси, але головні щоденні збитки завдають не вони, а зовсім інші фактори — збої устаткування, глюки програм, випадкове або навмисне видалення файлів співробітникам. Іноді навіть не треба нічого видаляти, можна внести в документи неправильні дані, зберегти в такому вигляді і це призведе до пошкодження робочої інформації.

Тому питання захисту інформації є важливим для кожної компанії. Але багато хто цим нехтує, мотивуючи це або “у нас немає важливої інформації, нам нічого втрачати”, або “ну це дорого і складно”… 

Ок, добре, важливої інформації у вас немає, але згадайте, як ви заново у неробочий переробляли документ, який “десь зник”, але його треба зранку везти у податкову, або на підпис директору. Так, може він і не важливий і ви його переробили, витратили 3 години ввечері. Але хіба ці 3 години не були для вас важливі? Хіба не важливіше було б свій особистий час витратити особисто на себе?

А щодо “дорого”. Насправді, давно існує недорогий спосіб захистити дані від втрат. Про нього настільки часто кажуть, що, мабуть, він усім набрид. Це резервне копіювання. Актуальні резервні копії дозволять швидко відновити дані і продовжити роботу.

Але копії мають бути створені правильно, тобто:

  • копії повинні робитися регулярно, щоб вони мали актуальну інформацію;
  • копіювання має бути автоматичним;
  • копії мають зберігатися в різних місцях: одна в офісі, а інша за його межами, бажано у хмарному сховищі.

Це оптимальний мінімум, якого необхідно дотримуватись при організації системи бекапів на підприємстві. 

Чому ми згадали про це саме зараз? Бо 31 березня — всесвітній день резервного копіювання, який створений саме для того, щоб нагадувати про його важливість і необхідність. Але, якщо бути відвертими, про копії треба згадувати кожен день. 

Якщо у вас є питання щодо резервного копіювання — зв’яжіться з нами, ми проконсультуємо та допоможемо вибрати оптимальний варіант захисту. Пишіть, дзвоніть. Чекаємо.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!