Міжнародний день захисту інформації

У ті часи, коли інтернет тільки зароджувався, сталася перша велика кібератака. Мережевий хробак (вірус) паралізував роботу 6 тисяч комп’ютерів. З метою привернути увагу до питань безпеки даних було започатковано Міжнародний день захисту інформації, який відзначається 30 листопада.

Пройшло більше 30 років, а це питання все таке ж актуальне. Хоча все почалося з вірусної атаки, не віруси головна небезпека для даних. «Глюки» та «дірки» ПЗ, недосвідчені користувачі, брак, поломки техніки — трапляються набагато частіше і саме вони несуть головну загрозу.

Захист даних можна розділити на дві частини: захист від втрати та захист від крадіжки.

Для захисту від втрати існує один дієвий універсальний спосіб – правильне резервне копіювання. Регулярні копії інформації вбережуть від усіх небезпек.

А ось захист від крадіжки це комплекс заходів: шифрування даних, політики користувачів та паролів, використання впн, рівні доступу співробітників та багато іншого.

Наша компанія готова допомогти вам із захистом бізнес-інформації. Забезпечимо як регулярне резервне копіювання у хмару, так і захист від крадіжок баз даних. І розповімо керівнику ключові моменти, які потрібно контролювати у цьому питанні.

Звертайтесь!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!