Міжнародний день захисту інформації

Як тільки з’явилася інформація, то майже одразу виникла необхідність в її збереженні та захисті. Давні носії інформації були дуже назахищені і будь-який зовнішний вплив міг їх знищити. А проти старіння носіїв були безсилі навіть охорона та сейфи. Здавалося б, коли з’явилися цифрові носії, то тепер інформації ніщо не загрожує, але виявилося, що нові методи зберігання потребують і нових методів захисту. Наприклад, якщо раніше щоб скопіювати конфіденційну інформацію, то треба було багато часу — щоб аби переписати її з одного аркушу на інший, то зараз це робиться непомітно і займає лічені секунди.

Іноді, щоб втратити інформацію зовсім не обов’язково щоб її хтось знищив, достатнього того, щоб її копію потрапила до конкурентів або злочинців. Тому сучасні системи захисту можуть бути дуже складні, дорогі і не всім по кишені. Але навіть для невеликих бізнесів завжди є рішення, які допоможуть захистити інформацію. Це — віддалений робочий стіл (https://www.it24.co.ua/office) та хмарне резервне копіювання (https://www.it24.co.ua/backup). Це прості, але надійні рішення. За наведеними посиланнями ви зможете дізнатися про них більше, а також замовити тест, або демонстрацію роботи.

P.S. Сьогодні Міжнародний день захисту інформації і саме тому ми вирішили вам нагадати, наскільки це важливо. Тож, звертайтеся за захистом!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!