Міжнародний день загального доступу до інформації

28 вересня відзначається Міжнародний день загального доступу до інформації.

Його мета — нагадати всім про необхідність вільного доступу до інформації для громадськості. Чудово, що ми маємо можливість знаходити і отримувати багато важливої інформації, що значно полегшує наше життя. Інтернет, взагалі, зробив цей процес настільки простим і швидким, що за чашкою кави можна знайти стільки корисного, скільки ще 100 років тому людина могла не побачити за все своє життя.

Але треба пам’ятати, що це все стосується публічної інформації. Є файли, які краще не показувати на широкий загал. І це не про інформацію від спецслужб під грифом “таємно”, чи про ваші приватні дані. Ні, це про файли, критичні для бізнеса. Вони теж мають бути “таємні” для сторонніх, інакше це може призвести до фінансових та репутаційних втрат.Тому, робіть резервні копії (https://www.it24.co.ua/backup) та користуйтеся відаленним робочим столом (https://www.it24.co.ua/office), щоб убезпечити свою інформацію.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!