Міжнародний день сумнівів

1 червня у світі відзначають Міжнародний день сумнівів. Його запровадили в 2014 році і він існує для того, щоб нагадати усім, що сумніви — це не завжди погано. Що не можна все приймати одразу на віру, навіть очевидні і “загальновідомі” речі. Це саме стосується і бізнеса.

Сумніви в тому, чи все у вас працює правильно, пошуки проблемних та вразливих місць, впровадження нового. Сумніви в тому, чи все добре у вас з IT, чи все там вірно налаштовано і чи ваш сисадмін все зробив правильно? 

Це нормальні сумніви, бо з IT пов’язана стабільна робота підприємства та захист комерційної таємниці, тому завжди варто питати себе:

  • чи швидко ваш IT вирішує проблеми і чи не міг би він робити це ще швидше?
  • чи є у вас копія важливої інформації на випадок вірусів? Як надійно вона схована і наскільки вона “свіжа”?
  • чи мають ваші співробітники доступ до інформації, яку їм не можна бачити?
  • чи організовано захист інформації?
  • чи маєте ви план дій на випадок непередбачених ситуацій?

Це мала частина питань та сумнівів, їх більше. Але навіть якщо ви не знаєте відповіді хоча б на одне з цих питань – це привід задуматися, чи все у вас правильно організовано в плані IT. Щоб зрозуміти ситуацію у себе в компанії детальніше, можете скористатися нашим чек-листом: https://drive.google.com/file/d/1aFBa2ywUzseaEkKOrhlO310FbQAudUz8/view?usp=sharing.

А якщо вам потрібна допомога з розвіюванням сумнівів — звертайтеся до нас, ми налаштуємо все як треба.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!