Міжнародний день безпечного Інтернету.

Кожного другого вівторка лютого відзначається Міжнародний день безпечного Інтернету.

Інтернет – небезпечна річ. То намагаються викрасти ваші дані, то стежать, то рекламу показують персоналізовану. Кожен другий сайт вимагає від вас на щось підписатися, увімкнути повідомлення, зареєструватися, залишити контакти. Всім щось потрібно від вас, і не завжди зрозуміло чому.

Тому і вигадали цей день, щоб нагадати всім, що потрібно користуватися інтернетом обережно. Стежити за своїми даними і перевіряти інформацію, не довіряти одразу і усім.

Але безпечний інтернет – це не лише про особистий захист. Ось, наприклад, нещодавно один із наших клієнтів підхопив вірус-шифрувальник. З електронної пошти. З вірусом ми розібралися – врятувало резервне копіювання, але це вкотре показує, що в інтернеті не можна бути безтурботним.

Кілька необережних кліків — і ви можете втратити бізнес-інформацію, гроші, а може і сам бізнес.

Тому, слідкуйте за безпекою:

  • не відкривайте файли та посилання з невідомих джерел (і навіть до файлів від відомих адресатів ставтеся з обережністю);
  • оновлюйте операційну систему та антивірусні бази;
  • не давайте співробітникам зайвих прав доступу до інформації;
  • організуйте регулярне резервне копіювання. У разі нових вірусів-шифрувальників лише воно гарантує повне відновлення втраченого.

Наша практика підтверджує, що останній пункт – резервне копіювання – це майже 100% гарантія збереження даних. Обов’язково скористайтеся ним.

Є питання, чи потрібна допомога? Зв’яжіться з нами.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!