Є знайомі комп’ютерники? Вам сюди.

Майже 80 років тому була представлена перша універсальна електронна обчислювальна машина ЕНІАК, яка стала праматір’ю сучасної комп’ютерної техніки. Вона була дуже велика (6 метрів у висоту, і 26 метрів у довжину) і дуже “повільна” по сучасним міркам. А скільки вона “їла” електроенергії… Вона була розроблена для військових розрахунків і, здавалося, так буде завжди, бо кому ще до снаги задовольнити її потреби? Але йшов час, вона ставала стрункішою, її апетити зменшувались і, при цьому, швидкість роботи і можливості тільки зростали. І цілі з військових перетворилися на мирні та цивільні.

Зараз навіть звичайний фітнес-трекер працює набагато швидше за свою праматінку. І це ще не межа комп’ютерних можливостей.

Все це можливо завдяки людям, які рухають все це вперед. Постійно вдосконалюють, переробляють, додають. Їх зазвичай називають комп’ютерниками. Ось вони у всьому цьому і “винні” 🙂 І якраз 15 лютого існує неофіційне професійне свято комп’ютерників. Воно як історичне нагадування про те, з чого все починалося. 

Тож, можете сьогодні привітати знайомих комп’ютерників. І нас також, бо ми теж комп’ютерники

🙂

 

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!