Є питання щодо віддалених серверів? Допоможемо розібратися.

Нещодавно до нас звернулися клієнти щодо оренди віддаленого сервера. Вони знали, навіщо він їм потрібен, але не знали, з чого почати. Були побоювання, що можуть бути труднощі, буде складно розібратися і щось працюватиме не так, як потрібно.

Ми часто стикаємося з подібними клієнтськими побоюваннями. Всі розуміють переваги — захист робочих файлів, гнучкість і мобільність роботи, але часто виникають питання: яких зусиль це вимагатиме, чи потягнуть, чи розберуться.

Це нормальні побоювання, адже вони стосуються роботи бізнесу. Припинення роботи може призвести до втрати грошей, а це нікому не потрібно.

Жодної складності немає. По-перше, підхід до роботи майже не зміниться, перевчатися не потрібно. І, по-друге, ми завжди готові допомогти з переїздом на віддалений сервер та зробити його максимально непомітним. Усі необхідні програми та документи будуть перенесені та налаштовані в короткі терміни. Декілька днів без зупинки роботи підприємства — і ви вже на захищеному віддаленому сервері.

А для того, щоб вам стало зрозуміло, як все працює, скористайтесь двотижневим безкоштовним тестом і ми допоможемо підібрати вам оптимальний варіант.

Обирайте відповідний варіант і зв’язуйтесь з нами зручним для вас способом.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!