Дізнайтеся, як уникнути втрати важливих файлів

Щороку 31 березня ми розповідаємо про Міжнародний день бекапу. Він відзначається саме 31 числа, тому що, наступний день – 1 квітня – день дурня, коли активізуються “жартівливі” комп’ютерні віруси, які можуть позбавити вас важливих документів.

Здавалося б, тема настільки “заїжджена”, що можна було б обговорити щось інше, але, на жаль, резервне копіювання актуальне завжди. Ми переконуємось в цьому по кілька разів на місяць. Немає непробивного захисту, який зможе врятувати вас від комп’ютерних вірусів, глюків, поломок. Тому потрібні резервні копії, які дозволять швидко відновити роботу з мінімальними втратами. Але це тільки якщо ці копії були створені правильно.

Що це означає?

  • копії повинні робитися регулярно, щоб вони мали актуальну інформацію;
  • копіювання має бути автоматичним, інакше в якийсь момент ви забудете та не зробите копію;
  • при створенні копії потрібно дотримуватись правила 3-2-1: 3 резервні копії, на 2 різних носіях, 1 копія повинна зберігатися поза офісом (бажано у хмарному сховищі).

Це оптимальний мінімум, якого необхідно дотримуватись при організації системи бекапів на підприємстві.

Якщо у вас є питання щодо резервного копіювання — зв’яжіться з нами, ми проконсультуємо та допоможемо вибрати оптимальний варіант захисту. Пишіть, дзвоніть. Чекаємо.

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!