А ваша пошта зберігає таємниці?

Пошта пройшла велику еволюцію. У давнину листи могли йти до адресата по кілька місяців, а то й років. І не завжди доходили. А сучасний електронний лист “долітає” за лічені секунди з однієї точки світу в іншу, за тисячі кілометрів. Розвиток пошти сильно вплинув і на розвиток людства. А скільки таємниць вона передала. І не лише передала, а й зберігає у собі.

9 жовтня 1874 року у Швейцарії було підписано Бернський договір про заснування Генерального поштового союзу. Він тоді налічував 22 країни. А 1974 року, через 100 років після підписання, було ухвалено рішення цього дня відзначати всесвітній день пошти.

Чого тільки не знайдеш в електронних скриньках – і паролі від різних сервісів, і списки покупок, і листування. Хтось навіть зберігає там робочу інформацію. Хоча для цього краще використати корпоративну пошту. І не тільки тому, що вона виглядає солідніше, ніж особисті скриньки. Вона набагато надійніша і краще захищена. Корпоративний поштовий сервер легше контролювати та зберегти його вміст від зловмисників.

Потрібна допомога у створенні захищеної корпоративної пошти – пишіть, дзвоніть нам, допоможемо!

Понравилось?

Подпишись на нашу рассылку и получай полезные советы, интересные новости, сообщения о вирусных эпидемиях и многое-многое другое первым!


Подписаться!